Spolek SOMACH

Diskuse a Vaše příspěvky - zveřejněny zůstanou pouze příspěvky podepsané celým jménem.

Datum: 30.05.2023

Vložil: pan R.

Titulek: pro Budáka.

Nebudu se k reakci pana Budáka vyjadřovat. Použiji pouze slova slavného spisovatele ,,Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet, nebo chválit". A ještě taky může lézt radmím do ........ To už jsou slova moje.

Datum: 30.05.2023

Vložil: pan R.

Titulek: Re: pro Budáka.

Ještě dodatek. Pane B. máte pravdu, že jsem se v minulosti nezúčastňoval brigád Národní fronty, což jste mi vy soudruzi napsali tenkrát také do kádrového posudku. Já byl tenkrát členem požární ochrany místní organizace Machnín a pracoval jsem pro ně což mi přišlo smysluplnější. Od roku 1980 jsem již nechtěl své síly vynakládat pro Liberečáky, kteří jak zde již mnohokrát zaznělo občany Machnína jen zneužili pro peníze do rozpočtu města. Od té doby jsem také nikdy nebyl u Komunálních voleb.

Datum: 23.07.2023

Vložil: Budák

Titulek: Re: pro Budáka.

Hm.... To jste mi to dal. Jste borec.

Datum: 23.07.2023

Vložil: Budák

Titulek: Re: pro Budáka.

Hm.... To jste mi to dal. Jste borec.
Ale pro příště už s vámi končím.

Datum: 29.07.2023

Vložil: Pavel R.

Titulek: Re: Re: pro Budáka.

Dobrý den pane Budáku. Nechtěl jsem původně odpovídat, ale když jste si dal po dvou měsících tu práci a reagoval dokonce 2x tak mi to nedá. Nechtěl jsem v mích příspěvcích nikomu nic nandávat a za borce se také nepovažuji. Chtěl jsem jen spoluobčanům hlavně těm mladším, my starousedlíci si to moc dobře pamatujeme jak to bylo v Machníně dříve a jak je to dnes když jsme v područí mocipánů z liberecké radnice. Jak naši obec zlikvidovali co se týče společenského života a služeb. Reagovat asi nebudete, ale kdyby přeci jen pokuste se už na první pokus.

Datum: 24.08.2023

Vložil: Taky za hřiště

Titulek: Re: Re: Re: pro Budáka.

Pane Pavle, úplně s Vámi souhlasím. Kdyby těm co si hrají na spasitele naší obce šlo vše jako na hřišti klopení půllitrů piva do sebe to by jsme se měli zlatě.

Datum: 31.03.2023

Vložil: Pavel Ratajský

Titulek: ZRUŠENÍ POŠTY.

Dobrý den všem. Tak jsem se dnes na netu dočetl, že nám v Machníně bude zrušené i ti poslední co nám tady ještě mocipáni z Liberce nechali. Jedná se o naší poštu. Může se někdo ze SOMACHU k tomuto nehoráznému rozhodnutí vyjádřit, proč se dopustilo toto rozhodnutí a proč naši zástupci o tomto neinformovali občany. Mohly jsme se bránit třeba sepsáním petice proti zrušen, ale v současné době je již asi pozdě. Děkujeme Vám všem na radnici, že se tak staráte o blaho občanů na vesnicích. Proč proti tomuto rozhodnutí nezabojovali třeba i zástupci SOMACHU, když ve svých stanovách tvrdí jak zastupují naše zájmy, styďte se všichni, ať Vás hanba fackuje pokaždé, když půjdete kolem budovy pošty.

Datum: 02.04.2023

Vložil: Petr

Titulek: Re: ZRUŠENÍ POŠTY.

To, že zrušení pošty přinese pro místní (včetně mě) nějaká omezení je smutné, nicméně Machnín není vesnice, je to část Liberce. Na poštu do Chrastavy to je z Machnína 3,5 km a do Liberce je to autobusem 10 minut. Pochybuji tedy, že by bylo možné najít argumenty pro její zachování. Poslední věta Vašeho příspěvku je zbytečný výkřik do tmy.

Datum: 02.04.2023

Vložil: Pavel R.

Titulek: Re: Re: ZRUŠENÍ POŠTY.

Petře vysvětluj to důchodcům. Na poště v Chrastavě jim důchod nevydají protože nejsme bohužel vesnice, takže si budou muset jezdit pro něj do Liberce. Jo a jaký autobus tam jede jen 10 minut?

Datum: 02.04.2023

Vložil: Petr

Titulek: Re: Re: Re: ZRUŠENÍ POŠTY.

Autobus č.70 ČSAD. Zastávka ulice Stará.

Vyhledávání

Kontakt

Spolek SOMACH Jitřní 238
Liberec 33 - Machnín
46001
IČ: 88397807
Bankovní spojení: 107-2438120217/0100 KB Liberec
- transparentní účet
+420 777 787 021 - M. Porš
+420 602 182 787 - M. Hlavsa

 

Na náš transparentní účet se můžete podívat zde.