Spolek SOMACH

Schůze výboru OS a plán činnosti aneb změna je život

29.10.2014 16:58

Zápis ze schůze výboru našeho spolku jste zde již dlouho neviděli. Ale jednou to muselo přijít...:-) Chtěli bychom Vás touto cestou stručně seznámit s plány na nejbližší období.

  1. Na 14.11. 2014 svoláme členskou schůzi našeho spolku, pokud nenastane problém, tak by měla proběhnout od 18,00 ve volební místnosti v budově pošty. Pozvánky rozešleme po potvrzení možnosti využití těchto prostor. Předběžný program dostanete na pozvánkách.
  2. Na 6.12.2014 jsme naplánovali společně s místními hasiči Advent v Machníně. Ale nejenom na 6.12... Představa je taková, že 5.12. v odpoledních hodinách bude otevřena volební místnost, kde vystavíme machnínskou kroniku, album turistického kroužku a další po panu Schreibrovi zděděné materiály. Uvítáme samozřejmě další dokumenty, fotografie, cokoliv, co má k vztah k Machnínu a co nám zapůjčíte k vystavení. Průběžne zde poběží na projekci snímky z minulých akcí. Pokud materiály dodají i hasiči či fotbalisté, rádi je zveřejníme. Druhý den, tedy v sobotu, vedle projekce a výstavy, chceme dětem nabídnout předvánoční dílničky na stejném místě. Na ně naváže vystoupení v kostele. Na úvod vystoupí děti z místní MŠ, po nich - POZOR ZMĚNA - ne Horačky a ne skupina Free BEER Band s podtitulem Irish PUB music, ale původně objednaná kapela Ondřeje Halamy PRANIC. Ondra Halama byl u nás o Pouťových slavnostech, tentokrát přijede s celým svým ansámblem. Původní info, že se nesejdou, se změnilo a mohou v plném obsazení. Můžete si je poslechnout zde.
  3. Horačky i Free BEER Band si pošetříme, až bude tepleji...:-)
  4. Za kostelem minimálně od 15,00 k dispozici FULL SERVIS hasičů, zaměřený spíše na nabídku něčeho pro zahřátí, než studeného piva...:-)
  5. Na členské schůzi se domluvíme, kdy budeme stavět a zdobit vánoční strom. Probereme i otázku umístění kontejnerů na separovaný odpad a kompostérů, reakci od ostatních machnínských stále čekáme. Před hřbitovem se nám kontejnery pranic nelíbí...
  6. Pokud někdo z Vás má něco, co by poskytl na adventní akci k vystavení, ozvěte se. Stejně tak uvítáme Vaši účast na dílničkách pro děti nebo nabídku občerstvení nebo ukázku cukroví...

Přejeme Vám krásné podzimní dny. M. Porš

Vyhledávání

Kontakt

Spolek SOMACH Jitřní 238
Liberec 33 - Machnín
46001
IČ: 88397807
Bankovní spojení: 107-2438120217/0100 KB Liberec
- transparentní účet
+420 777 787 021 - M. Porš
+420 602 182 787 - M. Hlavsa

 

Na náš transparentní účet se můžete podívat zde.