Spolek SOMACH

Dětské hřiště slavnostně otevřeno...

28.09.2015 14:11

V pátek 25.9.2015 jsme slavnostně otevřeli dětské hřiště u naší školy v Machníně, resp. jeho první etapu. Finanční dary větší hodnoty, materiální pomoc, provedení prací, finanční krytí ze strany města, školy a našeho spolku, to je bez uvedení vah jednotlivých dárců a pomocníků uvedeno na tabulce vedle provozního řádu hřiště na budově školy. Vy se na tuto tabulku můžete podívat zde. Je ale třeba zdůraznit, že na této malé tabulce není možné uvést všechny, díky kterým hřiště vzniklo. Jsou to stovky hodin brigád, na kterých se vystřídalo i spousta dětí z Machnína, především členů hasičského kroužku, hasičů, našich členů a několika dalších, kteřé byli ochotni přiložitz ruku k dílu. Nemohu říci, že by se rodiče dětí, pro které hřiště je, zrovna hrnuli. Ale dnes je jiná doba, můžeme být rádi, že se nás vždy, když bylo třeba, pár sešlo... Letošní tropické léto šlo proti nám, tráva na některých místech chybí, část sazenic v živém plotě musíme nahradit. Díky Zikymu je pod stolem a lavičkami dlažba. Musím uznat, že proti kačírku, který tam byl v plánu, je to super! Díky, Mirku, za nápad i realizaci. Souběžně se spodní lavičkou jsme osadili i lavičku u školy, opět za vydatné pomoci a pod odborným dohledem Zikyho...Pár prvních fotek z akce je zde. Ohlédnutí do historie, tedy na poslední brigády 23. a 24.9.2015. kdy jsem ladili detaily, se můžete podívat zde. Ještě jednou - velké díky všem! PS: Pokud někdo máte fotky z akce, pošlete, přidám na rajce. Díky. M. P.

Vyhledávání

Kontakt

Spolek SOMACH Jitřní 238
Liberec 33 - Machnín
46001
IČ: 88397807
Bankovní spojení: 107-2438120217/0100 KB Liberec
- transparentní účet
+420 777 787 021 - M. Porš
+420 602 182 787 - M. Hlavsa

 

Na náš transparentní účet se můžete podívat zde.